Chcąc iść z duchem czasu, należy wdrażać najnowsze technologie do swojej kampanii reklamowej, gdyż kształtuje to wizerunek nowoczesnej, rozwijającej się dynamicznie firmy. Jedną z najbardziej innowacyjnych metod jest obecnie Rich Media, czyli oddziaływanie na zmysły odbiorcy poprzez obrazy wideo oraz komunikację dźwiękową. Co więcej, zadaniem tego narzędzia jest zmotywowanie użytkownika do podjęcia interakcji. Elementy, jakie mogą zostać wykorzystane w ramach tej technologii, to np. grafika 3D, minisite, mapa, playlista, ankieta, gra i nie tylko. Tego rodzaju reklama w aplikacjach mobilnych bazuje m.in. na technologiach DHTML, JavaScript i Flash, dlatego stwarza kreatywnym programistom wiele możliwości.

Realizujemy zlecenia z zakresu Rich Media we wszystkich najpowszechniej spotykanych formatach, w tym również w VAST TAG oraz HTML5.

Współczesny odbiorca ceni sobie interaktywność, dlatego dzięki temu, że może włączyć się do działania, często chętniej korzysta z oferty. Należy jednak pamiętać, aby wyraźnie podkreślić w kampanii swoją markę, ponieważ tylko wtedy możemy wpływać na decyzje zakupowe konsumentów.

Do największych zalet takiej reklamy można zaliczyć wszechstronność jej zastosowania. Niezależnie od branży oraz przyjętej strategii, z łatwością można tę elastyczną ofertę dostosować do kampanii sprzedażowej czy wizerunkowej. Co więcej, istnieje również możliwość dokładnego targetowania swojej grupy docelowej poprzez targetowanie demograficzne, behawioralne, kontekstowe czy też retargetowanie. Takie działania otwierają ogromne możliwości przed każdym kreatywnym marketerem!

Przykłady