Czym jest reklama w aplikacjach mobilnych?

Reklama w aplikacjach mobilnych stanowi jedną z najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych obecnie technik komunikacji marketingowej. Działania promocyjne są w tym przypadku kierowane na użytkowników posługujących się smartfonami bądź tabletami z systemem Android lub iOS. Zazwyczaj instalują oni na nich mnóstwo aplikacji, które dysponują powierzchniami reklamowymi, jakie można wykorzystać do eksponowania swoich usług lub produktów. Liczba osób korzystających z urządzeń przenośnych nieustannie wzrasta, dlatego mobile advertising zapewnia niebywale szerokie grono odbiorców.

Zalety reklam w aplikacjach mobilnych

Marketing aplikacji mobilnych łączy w sobie wiele ważnych zalet. Jedną z najważniejszych korzyści jest z pewnością ogromny zasięg, ponieważ jak to już zostało wspomniane, liczba użytkowników tego rodzaju programów wciąż wzrasta. Ludzie wykonują coraz więcej czynności przy pomocy aplikacji, dlatego zajmują one ważne miejsce w ich codziennym funkcjonowaniu. Co więcej, mobilna kampania reklamowa pozwala doprecyzować grono odbiorców. Nie muszą to być całkowicie przypadkowe osoby – można zdecydować się na prezentowanie swojej oferty osobom z konkretnego obszaru, o określonych zainteresowaniach czy z danej grupy wiekowej, co zwiększa prawdopodobieństwo konwersji. Aplikacje mobilne wspomagają promocję firmy w sposób elastyczny – istnieje wiele możliwości, aby tego typu reklamę dostosować do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy możliwość instalacji Państwa apki na smartfonach w sieci T-mobile.

Preinstalacja – krok po kroku

  • Określenie terminali i wolumenu preinstalacji
  • Minimalny wolumen 70000 instalacji
  • Zgłoszenie aplikacji do testu T-Mobile według zasady, iż aplikacja musi być dostarczona w pierwszym miesiącu kwartału, poprzedzającego kwartał, z proces preinstalacji
  • Realizacja preinstalacji