new mobile sc

pic_1

Wszystko dla Ciebie

Jesteśmy agencją świadczącą kompleksowe usługi w dziedzinie komunikacji reklamowej. Dbamy o to, aby promocja sprzedaży i mobilna kampania reklamowa przynosiły jak najlepsze rezultaty. Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem skutecznych kampanii reklamowych, dzięki którym nasi Klienci mogą osiągać niekwestionowane sukcesy w biznesie.

Referencje

Każdego zleceniodawcę i jego wytyczne traktujemy wyjątkowo, dlatego też staramy się zrealizować każde zlecenie szybko, profesjonalnie oraz kreatywnie. Dzięki temu otrzymujemy wiele pozytywnych opinii od naszych klientów z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Doceniono w nas nie tylko to, że jesteśmy cierpliwi i wytrwale dążymy do osiągnięcia wyznaczonych nam celów kampanii, ale że robimy to pomysłowo i z pełnym zaangażowaniem.

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wykonania powierzonego ostatnio firmie New-Mobile SC zlecenia komunikacji marketingowej, polegającego na dostarczeniu naszej oferty do potencjalnych klientów w okolicach naszych punktów obsługi.
Obsługa polegała na odpowiednim dopasowaniu środka komunikacji ze zwróceniem szczególnej uwagi na lokalizację oraz czas wysyłki przy uwzględnieniu naszych potrzeb. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy dla firmy DPD Strefa Paczki jest duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb naszych oraz naszych klientów. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę New-Mobile SC jako rzetelnego partnera, przede wszystkim za fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta. To wszystko stanowi doskonalą wizytówkę firmy. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez New Mobile SC. tym, którzy poszukują solidnego partnera w branży mobile marketing.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi New-Mobile SC innym firmom. Współpracujemy od blisko trzech lat z sukcesem realizując wspólne cele. New Mobile wnikliwie wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania swoich klientów, indywidualnie podchodzi do każdego przedsięwzięcia, proponuje alternatywne rozwiązania. Dzięki twórczemu podejściu i zaangażowaniu pracowników, Klienci mają gwarancję, że ich kampanie są przygotowane z najwyższą starannością.

Współpraca z agencją marketingu mobilnego New Mobile wniosła w nasze działania marketingowe nową jakość. Otrzymaliśmy dostęp do najnowszych rozwiązań w kampaniach mobilnych oraz narzędzia analityczne. Bardzo pomocne jest podejście zespołu New Mobile do naszych pomysłów na promocję produktów i marki, zawsze możemy liczyć na pokłady cierpliwości oraz życzliwe doradztwo, dzięki któremu zamieniamy nasze pomysły na efektywne kampanie. Przygotowane przez firmę kampanie są wykonane dokładnie, z wysoką dbałością o detale. Współpraca między naszymi firmami przyczyniła się do szybkiego rozwoju i zdecydowanie uatrakcyjniła nasz wizerunek. Możemy śmiało polecić firmę New Mobile jako wiarygodną, terminową i oferującą wysokiej jakości usługi.

Przykładowe realizacje

.
.