1. Jakie usługi oferuje firma New Mobile?

  • Marketing SMS / MMS

   Jest to forma reklamy, która stworzona została dla określonej grupy korzystającej z telefonów komórkowych. Dzięki takim informacjom jak lokalizacja, płeć czy wiek jesteśmy w stanie wyselekcjonować konkretną grupę odbiorców, do których dotrzeć mają konkretne działania promocyjne.

  • Geotargetowanie SMS / MMS

   Geotagowanie historyczne umożliwia rozesłanie danej informacji dla tych osób, które znajdują się niedaleko konkretnego obiektu czy sklepu usługowego. Z tej formy reklamy korzystają najczęściej galerie handlowe, które dziennie odwiedza mnóstwo klientów.

  • Geolokalizacja historyczna

   Ten rodzaj mobilnej kampanii reklamowej polega na dostarczaniu różnego rodzaju materiałów promocyjnych osobom, które często odwiedzają daną lokalizację. Dedykowana jest przedsiębiorcom, którym zależy na tym, aby stale informować swoich klientów np.o aktualnych promocjach.

  • Pozyskiwanie leadów

   Usługa, podczas której wykorzystywana jest tzw. metoda IVR, dzięki której odbiorca otrzymuje komunikat dźwiękowy, na który może odpowiedzieć głosowo. Pozyskiwanie leadów dzięki temu narzędziu staje się o wiele łatwiejsze.

  • Instalacja fabryczna

   Współpraca z siecią T-Mobile umożliwia nam zainstalowanie w nowych telefonach wybranych aplikacji.Jest to bardzo skuteczny rodzaj promocji gdyż użytkownik już na samym początku zapoznany zostaje z danym produktem.

  • Display w Wi-Fi

   New Mobile może wyświetlać reklamy displayowe w ogólnodostępnych, darmowych punktach Wi-Fi takich jak restauracje czy lotniska. Wyświetlone zostaną one każdemu użytkownikowi, który zachce zalogować się do danej sieci.

  • Rich Media

   Jest to nowoczesna oraz innowacyjna metoda kampanii reklamowej wykorzystującej komunikację dźwiękową oraz obraz wideo, za pośrednictwem takich elementów jak np. grafika3D, mapa czy ankieta.

  • Kampania e-mailingowa

   Pozwala na rozesłanie mailowo określonej grupie odbiorców konkretnych ofert promocyjnych, które znacząco zwiększą szansę na skorzystanie z usług danej firmy.

 2. Czym charakteryzuje się firma New Mobile?

  New Mobile to agencja oferująca usługi w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie, jaką jest komunikacja reklamowa. Specjalizujemy się między innymi w mobilnych kampaniach reklamowych, dzięki którym nasi klienci osiągają większe sukcesy w biznesie.

 3. Czy można na stronie znaleźć wykonane projekty firmy?

  Tak, w zakładce REALIZACJE możecie się Państwo zapoznać z niektórymi naszymi projektami oraz mobilnymi kampaniami reklamowymi, które jak dotąd zrealizowaliśmy.

 4. W jaki sposób wykonywane jest geotargetowanie sms?

  Geotargetowanie SMS umożliwia dotarcie z treściami promocyjnymi do konkretnej grupy odbiorców. Wykonywane jest ono za pomocą dwóch technik: jakościowej, która uwzględnia typ usług telefonicznych oraz demograficznej, która wykorzystuje takie informacje jak wiek, adres czy płeć.

 5. Jakie zalety posiadają reklamy w aplikacjach mobilnych?

  Największą zaletą tego typu reklamy jest bardzo duży zasięg, gdyż z aplikacji mobilnych korzysta coraz więcej użytkowników. Ponadto dana kampania może zostać skierowana np. do grona odbiorców zamieszkujących konkretny teren bądź do grupy osób o określonym wieku czy też zainteresowaniach.

 6. Mam pytania dotyczące reklam i marketingu, jak można skontaktować się z firmą New Mobile?

  Możecie się Państwo skontaktować z nami telefonicznie, mailowo bądź wypełniając formularz kontaktowy znajdujący się na stronie firmy.