Rich Media

Rich media to technika marketingowa pozwalająca oddziaływać na zmysły konsumenta przy użyciu plików audio i wideo. Co więcej, tego rodzaju reklama buduje zaangażowanie, ponieważ zachęca odbiorcę do podjęcia interakcji. Przy pomocy tej metody, można wdrożyć do swojej kampanii promocyjnej tak ciekawe elementy, jak gra, ankieta, grafika 3D i nie tylko. Pozwala ona też ukierunkować reklamę na konkretną grupę odbiorców.
Więcej

Kampania e-mail

Reklama przesyłana drogą mailową jest jedną z najmniej kosztownych, dlatego cieszy się dużą popularnością. Nie musi to być wysyłanie wiadomości ogólnemu gronu konsumentów – działanie to można doprecyzować, aby kierować działania promocyjne na osoby zainteresowane konkretną branżą. Jeśli zapiszą się one na newsletter lub subskrypcję, oznacza to bowiem, że chcą otrzymywać informacje na temat nowych ofert, rabatów czy innych aktualizacji.
Więcej

Instalacja fabryczna

W telefonach T-Mobile możemy dla Państwa fabrycznie zainstalować aplikacje mobilne. Promocja tego rodzaju dociera do wielu odbiorców, ponieważ zetknie się z nią każda osoba kupująca nowy smartfon w tej sieci. Większość użytkowników przynajmniej sprawdzi działanie posiadanej już aplikacji, a jeśli im się ona spodoba, będą posługiwać się nią regularnie, udostępniając Państwu pole do prowadzenia dalszych działań marketingowych.
Więcej

Geotrapping

Geotrapping pozwala docierać do potencjalnych klientów, którzy odwiedzili określone miejsce. Na przykład, jeśli byli uczestnikami wydarzenia branżowego, takiego jak targi, warto wyświetlać im reklamy o podobnej tematyce. Co więcej, osobom, które często bywają w danej części miasta, można zaproponować skorzystanie z oferty firmy znajdującej się w okolicy. Tak precyzyjny mobile marketing pozwala trafiać na najbardziej podatny grunt.
Więcej

Pozyskiwanie leadów

Dzięki oferowanej przez nas metodzie IVR (ang. Interactive Voice Response), można znacząco ułatwić sobie pozyskiwanie leadów. Odbiorca otrzymuje komunikat audio, a następnie ma możliwość wybrania jednej z opcji z menu głosowo lub poprzez użycie klawiatury. Tego rodzaju mobilna kampania reklamowa pozwala na łatwe monitorowanie i analizę, dzięki czemu można sprawdzić czy przynosi ona oczekiwane efekty.
Więcej

Display w Wi-Fi

Użytkownicy urządzeń mobilnych bardzo chętnie korzystają z możliwości skorzystania z darmowego punktu Wi-Fi np. na lotnisku, w restauracji czy w centrum handlowym. Tendencja ta doskonale nadaje się do wykorzystania w kampanii marketingowej – możemy ustawić Państwa reklamę tak, aby włączała się przy każdej próbie połączenia z bezpłatną siecią, a także w trakcie trwania sesji. Dzięki temu, że nie można jej pominąć, zobaczy ją każdy użytkownik darmowego punktu Wi-Fi.
Więcej

Marketing SMS/MMS PUSH

Marketing SMS i MMS to popularna metoda docierania do użytkowników telefonów komórkowych. Dzięki dostępowi do tak przydatnych danych na temat użytkowników, jak ich płeć, wiek, zainteresowania i lokalizacja, możemy dostosować grupę odbiorców w taki sposób, aby byli to konsumenci, u których prawdopodobieństwo skorzystania z danej oferty jest największe. Reklama SMS lub MMS zostaje u nas tak skonstruowana, żeby użytkownik nie odczuł, że jest traktowany w sposób masowy.
Więcej

Geotargetowanie SMS / MMS

Geotargetowanie SMS i MMS to od lat jedna z powszechnie stosowanych technik marketingowych z dziedziny mobile advertising. Polega ona na tym, że komunikat reklamowy zostaje wysłany do użytkowników telefonów komórkowych, którzy znajdują się blisko danego sklepu lub siedziby firmy. Zazwyczaj korzysta się z tej metody w miejscach, gdzie często bywają osoby nastawione na zakup (np. galeria handlowa, centrum biznesowe).
Więcej