Jesteśmy firmą prężnie działającą na płaszczyźnie mobile marketingu – przygotowujemy oraz prowadzimy kampanie z wykorzystaniem urządzeń przenośnych, takich jak telefony i tablety. Stosowane przez nas rozwiązania pozwalają na dostosowanie kampanii w jak najlepszym stopniu do oczekiwań zleceniodawcy i grupy odbiorców, którym chciałby przedstawić swoje produkty i usługi. Pośród naszych metod pozyskiwania klientów znajdziecie Państwo operacje polegające na wykorzystaniu lokalizacji użytkowników (np. geotargetowanie historyczne SMS) czy pieczołowicie przez nas przygotowane reklamy typu rich media, które pozwalają na intensywne zaangażowanie potencjalnego klienta. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi typami kampanii "mobile marketing", które prowadzimy.

Rich media

Z pomocą reklam rich media zachęcimy odbiorców do czynnej interakcji z przygotowanym przez nas rozwiązaniem ze względu na mnogość środku przekazu w niej zawartej. Metoda ta uwzględnia elementy audio i wideo, ale także bardziej technologicznie zaawansowane proste gry, grafiki animowane oraz 3D, a także ankiety. Mobilna kampania reklamowa tego typu może zostać dodatkowo skierowana na dowolnie wybraną grupę użytkowników.

Więcej

Pozyskiwanie leadów

Pozyskiwanie leadów jest jedną z wysoko cenionych przez klientów usług świadczonych przez naszą agencję. Wykorzystujemy metodę IVR (ang. Interactive Voice Respons), podczas której do odbiorcy wysyłany jest komunikat dźwiękowy, na który odpowiada głosowo lub za pomocą klawiatury. Czynność ta ułatwia analizę i monitorowanie zachowań użytkowników, co pozwala sprawdzić czy prowadzony mobile marketing jest efektywny.

Więcej

Marketing SMS/MMS PUSH

Reklama SMS i MMS, którą opracowujemy dla naszych klientów, pozwoli dotrzeć do wyselekcjonowanej grupy korzystającej z telefonów komórkowych. Zgromadzone przez nas informacje, takie jak wiek, lokalizacja, płeć czy zainteresowania, umożliwiają stworzenie grupy odbiorców, na których działania promocyjne wybranej firmy zadziałają najlepiej. Marketing SMS oraz MMS to nasza specjalizacja, dlatego zdecydowanie można na nas polegać.

Więcej

Geotargetowanie historyczne SMS / MMS

New Mobile oferuje geotargetowanie historyczne SMS/MMS czyli precyzyjną formę mobile marketingu, która pozwala na rozesłanie komunikatu do osób znajdujących się w bliskiej odległości od danego sklepu czy obiektu usługowego. Metoda ta najczęściej znajduje wykorzystanie w galeriach handlowych i centrach usługowych, które odwiedzane są przez masę posiadaczy telefonów komórkowych zainteresowanych dokonaniem zakupów.

Więcej

Kampania e-mail

Na zlecenie naszych klientów prowadzimy kampanie e-mail, które pozwalają na rozesłanie ofert promocyjnych lub przedstawienie wybranego przedsiębiorstwa wcześniej sprecyzowanej grupie odbiorców. Kierowanie reklamy na osoby zainteresowane branżą sprawia, że prawdopodobieństwo tego, iż zdecydują się one na skorzystanie z usług firmy, zapisanie się do newslettera czy rozpoczęcie subskrypcji jest dużo większe.

Więcej

Geotargetowanie historyczne

Kolejną propozycją naszej firmy jest geotargetowanie historyczne, czyli działania umożliwiające rozesłanie materiałów promocyjnych osobom, które odwiedziły wybraną lokalizację. Dzięki tej formie reklamy, użytkownicy otrzymują wiadomości i powiadomienia od firm, w pobliżu których często przebywają. Prowadzona w ten sposób mobilna kampania reklamowa polecana jest szczególnie przedsiębiorcom świadczącym usługi w swojej siedzibie.

Więcej

Instalacja fabryczna

Współpracujemy z siecią T-Mobile, dzięki której na życzenie klientów możemy zainstalować w fabrycznie nowych telefonach wybrane aplikacje mobilne. Promocja usług oraz firm w taki sposób jest niezwykle skuteczna, ponieważ użytkownik zetknie się z nią wraz z zakupem urządzenia od operatora. W zależności od celów marketingowych klienta, możemy w jego imieniu kontynuować tę nowoczesną reklamę w aplikacjach mobilnych.

Więcej

Display w Wi-Fi

Darmowe punkty Wi-Fi, z których chętnie korzystają użytkownicy urządzeń przenośnych, znajdują się w dzisiejszych czasach praktycznie wszędzie - w restauracjach, centrach handlowych i na lotniskach. Nasze reklamy displayowe mogą wyświetlać się podczas każdej próby logowania do sieci lub w trakcie trwania jej sesji, dzięki czemu pokażą się każdej osobie, która zechce skorzystać z Internetu dostarczanego przez dany obiekt.

Więcej