Rich Media

Oferowane przez nas rich media to znane w mobile marketingu silnie działające na zmysły odbiorcy reklamy interaktywne. Nasi ambitni programiści zadbają o to, aby stworzony filmik, grafika, ankieta, gra lub coś jeszcze innego, aktywnie skłoniło konsumenta do interakcji.
Więcej

Kampania e-mail

Kierujemy szeroko rozumianym procesem prowadzenia kampanii przy użyciu wiadomości rozsyłanych na skrzynki e-mail konsumentów. Będą to zarówno błyskotliwe reklamy jednorazowe oraz zarządzanie newsletterami i subskrypcjami, odbywające się za zgodą odbiorcy.
Więcej

Instalacja fabryczna

Współpraca z dostawcą usług telefonicznych T-Mobile sprawia, że nasza firma ma możliwość fabrycznego instalowania aplikacji naszych klientów w tej sieci. Taki zabieg realizowany jest tylko i wyłącznie po spełnieniu warunków operatora (przeprowadzony test).
Więcej

Geotrapping

Taka forma mobile marketingu skierowana jest na budowanie bazy osób, które odwiedziły wybrane wydarzenie oraz dostarczenie im informacji reklamowych nawet po jego zakończeniu. Tworzymy tutaj bardzo dokładne profile odbiorców, które pozwalają na dobranie stosownej kampanii.
Więcej

Pozyskiwanie leadów

Dzięki wykorzystaniu systemu IVR jesteśmy dla Państwa w stanie śledzić zachowania konsumentów oraz w znaczący sposób zaoszczędzić na personelu. To tzw. pozyskiwanie leadów pozwala na stworzenie trafniejszej oferty, dostosowanej do potrzeb odbiorców.
Więcej

Display w Wi-Fi

Taka reklama wyświetla się w momencie gdy użytkownik próbuje się zalogować do sieci Wi-Fi danego obiektu. Szczególnie popularne w centrach handlowych, na lotniskach i w kawiarniach. Projektujemy je w taki sposób, aby zaangażowały odbiorcę, zamiast go zniesmaczyć.
Więcej

Marketing SMS/MMS PUSH

Przygotowujemy również kampanie z bardziej tradycyjnego i prostszego marketingu SMS. Ten rodzaj mobile marketingu opiera się na masowo rozsyłanych informacjach. Reklama SMS lub MMS musi być na tyle krótka i konkretna, aby zainteresować odbiorców produktem.
Więcej

Geotargetowanie SMS / MMS

Ten rodzaj przygotowanej przez nas kampanii jest niezwykle aktywny i pozwala na trafienie do grupy odbiorców nastawionych na zakup. Geotargetowanie SMS i MMS pozwala na stworzenie szerokiej bazy danych zainteresowanych użytkowników, znajdujących się w jednym miejscu.
Więcej