SMS/MMS GEOLOKALIZACYJNY

Oferujemy kompleksowe geotargetowanie SMS oraz MMS dla firm zainteresowanych prowadzeniem tej formy promocji. Duży potencjał komunikacyjny tego rozwiązania marketingowego, sprawia, iż przedsiębiorstwa chętnie korzystają z jego zalet. Geotargetowanie SMS/MMS pozwala na dokładne sprecyzowanie grupy odbiorców, do których dotrą treści promocyjne, co znacząco zwiększa prawdopodobieństwo tego, iż nawiążą oni współpracę z reklamodawcą.

Tego rodzaju kampania charakteryzuje się wyjątkowym dynamizmem, dzięki temu, że opiera się na działaniu nadajnika BTS. Wiadomości promocyjne mogą być wysyłane do użytkownikow, ktorzy znajdują się w pobliżu siedziby danej firmy, co zwiększa szansę na to, że zainteresują się ofertą. Często stosuje się tą metodę w miejscach, gdzie zbierają się duże grupy konsumentów nastawionych na zakup. Może to być np. centrum biznesowe lub galeria handlowa. Oprocz geotargetowania SMS, bierzemy pod uwagę także inne czynniki, takie jak płeć, wiek, posiadane aplikacje mobilne, wysokość rachunkow telefonicznych i wiele innych. Łączenie mnogości posiadanych o odbiorcach informacji pozwala bardzo dokładnie ukierunkować działania reklamowe i radzić sobie z silną konkurencją. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu merytorycznemu i doświadczeniu, opracujemy skrojoną na miarę potrzeb Państwa firmy kampanię.

Realizujemy dwie techniki targetowania:

  • Geotargetowanie jakościowe
    Jednym z typów geotargetowania SMS i MMS, które proponujemy naszym klientom, jest metoda jakościowa. Podczas dobierania grupy docelowej bierzemy pod uwagę kwestie związane z typem usług telefonicznych wykorzystywanych przez użytkownika (prywatne lub biznesowe, aktywne taryfy czy średnią miesięczną wysokość rachunków). Ponadto, uwzględniamy także sposób w jaki potencjalny odbiorca korzysta z internetu, jakimi treściami jest zainteresowany, czy posiada sprecyzowane hobby oraz jakim telefonem się posługuje.
  • Geotargetowanie demograficzne
    Nasi klienci mogą zdecydować się na targetowanie demograficzne, które realizujemy w oparciu o wiek, płeć, adres oraz najczęstszą lokalizację użytkowników. Oznacza to, że grupa potencjalnych klientów, wśród których nastąpi dystrybucja materiałów, będzie posiadała zbliżone atrybuty. Geotargetowanie SMS oraz MMS umożliwi wysłanie wiadomości do osób o określonych cechach demograficznych, znajdujących się w wyselekcjonowanej lokalizacji. Jest ono często wykorzystywane przez centra handlowe oraz sklepy w większych kompleksach usługowych.

– wiek

– płeć

– adres

– miejsce najczęstszej lokalizacji

– segment prywatny czy biznesowy
– taryfy operatorskie

– średniomiesięczna wysokość rachunku ARPU

– zainteresowania

– rodzaj poszukiwanych treści

– sposób użycia internetu

– model telefonu